RYCHLÉ KONTAKTY
Plzeň (Srbice) 776 026 008
Planá nad Lužnicí 775 117 577
K. Vary (Chodov) 775 099 388
Chrudim(Luže) 602 591 589
Olomouc 720 951 435
Třinec 608 768 845
Kropáčova Vrut. 603 883 099
Žilina(SK) +421 901 713 526
Zvolen(SK) +421 905 494 329
Nitra(SK) +421 905 881 528
- Úvod
- Příšlušenství a náhradní díly
- NÁHRADNÍ DÍLY
- Světla, odrazky, krytky
- Sdružené svítilny zadní
- Svítilna Lucidity 26078 sdružená LED 12V, P-BL/BR/KO/CO/baj5, IP67
Svítilna Lucidity 26078 sdružená LED 12V, P-BL/BR/KO/CO/baj5, IP67

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Svítilna Lucidity 26078 sdružená LED 12V, P-BL/BR/KO/CO/baj5, IP67Není skladem872 Kč721 Kč bez DPH
- Zadní sdužená svítilna pro přívěsy Lucidity 26078 v LED provedení se zvýšenou mechanickou odolností se skvělým poměrem užitná hodnota/cena.
- Vysoká odolnost proti vniknutí vody - stupeň krytí IP 67 - chráněno proti vniknutí vody při ponoření do hloubky 1 metru po dobu 30 minut.
- Vylepšená optika v tzv. Sun Flower designu pro optimální rozptyl světla jednotlivých LED diod a zvýšenou viditelnost z různých úhlů.
- SMD LED diody s vysokou životností a odolností proti vibracím a nízkou spotřebou.
- Neotřelý design s charakteristickým obrysem koncového světla ve tvaru písmene V.
- Pětipinový bajonetový konektor kompatibilní s kamelážemi Lucidity, VAPP a Jokon.
- S integrovanou trojúhelníkovou odrazkou povinnou pro přívěsy.
- Svítilna sdružuje směrovou svítilnu (blinkr), brzdové světlo, zadní obrysové (koncové) světlo a couvačku.
- Provozní napětí 12V.
- Svítilna je k dispozici také ve variantě s bočním osvětlením registrační značky (tato varianta není osazena osvětlením registrační značky).
- Tato varianta je určená pro pravou stranu přívěsu (za řidiče). Provedení pro levou stranu přívěsu jak s osvětlením registrační značky, tak bez něj najdete v souvisejících/alternativních produktech.
- Varianta bez osvětlení registrační značky je vhodná pro přívěsy, kde je sdružená svítilna umístěná dál od registrační značky a boční osvětlení by značku nenasvítilo dostatečně. V takovém případě je nutné použít samostatné osvětlení registrační značky, které najdete také v naší nabídce.
UPOZORNĚNÍ: Některé starší typy automobilů vybavené kontrolou osvětlení přívěsu nedokáží díky zastaralé elektronice palubního systému dokáží správně detekovat pouze žárovkové osvětlení přívěsu a moderní LED svítilny s výrazně nižší spotřebou vyhodnotí díky jejich nízkému odběru proudu jako chybu. Pokud takový zastaralý palubní systém nelze aktualizovat pro spolupráci s LED svítilnami, je možné použít tzv. kontrol box připojený mezi automobil a přívěs. Kontrol box simuluje pro zastaralý palubní systém tažného vozu žárovkové svítilny a tím zajistí sprábnou funkčnost připojených LED svítilen. S LED svítilnami naopak nemají problém velmi staré automobily, které nejou vybaveny žádným systémem kontroly osvětlení přívěsu a samozřejmě současné automobily s továrními tažnými zařízeními.











